KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14965048
nr 1496 5048
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 2 st. Signerade. Bildmått: 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 63x51 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:09:48
17/10 15:03:18
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind
nr 1496 5048
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 17 oktober 2022 |
| 17/10 15:03:18 | 1 | Vinnande bud |
Stig Borglind